Görsel mevcut değil
Texas Instruments LP2951CM/NOPB 8-SOIC Entegre Devre
LP2951CM/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LP2951CM/NOPB 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
LP2951CM/NOPB, Texas Instruments üretimi 1 çıkışlı pozitif lineer voltaj regülatör entegresidir. 30V’a kadar giriş gerilimi ile 100mA çıkış akımı sağlar; ayarlanabilir veya 5V sabit çıkış seçeneklerini destekler. 8-SOIC SMD pakettedir ve enable pini ile aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumaları içerir.
LP2951CM/NOPB Linear Voltage Regulator IC 1 Output 100mA 8-SOIC
| Ürün Kodu | LP2951CM/NOPB |
| Paketleme | Tube |
| Ürün Durumu | Active |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Çıkış Tipi | Adjustable (Fixed) |
| Düzenleyici Sayısı | 1 |
| Gerilim - Giriş (Maks) | 30V |
| Gerilim - Çıkış (Min/Sabit) | 1.235V (5V) |
| Gerilim - Çıkış (Maks) | 29V |
| Gerilim Düşümü (Maks) | 0.6V @ 100mA |
| Akım - Çıkış | 100mA |
| Akım - Sessiz (Iq) | 120µA |
| Akım - Besleme (Maks) | 14mA |
| PSRR | - |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
| Koruma Özellikleri | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOIC |
LP2951CM/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.