Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMV854MT/NOPB 14-TSSOP Entegre Devre
LMV854MT/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMV854MT/NOPB 14-TSSOP Entegre Devre Hakkında
LMV854MT/NOPB, Texas Instruments üretimi 4 kanallı CMOS op-amp entegresidir ve 14-TSSOP SMD pakettedir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail çıkış sunar ve 8 MHz kazanç bant genişliği ile 4.5 V/µs slew rate değerine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
LMV854MT/NOPB IC CMOS 4 CIRCUIT 14TSSOP
| Ürün Kodu | LMV854MT/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Input Bias | 0.1 pA |
| Current - Output / Channel | 65 mA |
| Current - Supply | 1.59mA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 8 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 4.5V/µs |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Input Offset | 260 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
LMV854MT/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.