Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMV842QMM/NOPB 8-VSSOP Entegre Devre
LMV842QMM/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMV842QMM/NOPB 8-VSSOP Entegre Devre Hakkında
LMV842QMM/NOPB, Texas Instruments üretimi 2 kanallı genel amaçlı rail-to-rail çıkışlı operasyonel yükselteç entegresidir. 2.7 V ile 12 V besleme aralığında çalışır, 4.5 MHz kazanç bant genişliği ve 2.5 V/µs slew rate değerine sahiptir. SMD montaj için 8-VSSOP pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
LMV842QMM/NOPB IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
| Ürün Kodu | LMV842QMM/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 4 pA |
| Current - Output / Channel | 37 mA |
| Current - Supply | 1.03mA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 4.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 2.5V/µs |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 50 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
LMV842QMM/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.