Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMV7239M5/NOPB SOT-23-5 Entegre Devre
LMV7239M5/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMV7239M5/NOPB SOT-23-5 Entegre Devre Hakkında
LMV7239M5/NOPB, push-pull ve rail-to-rail çıkışlı genel amaçlı komparatördür. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır, maksimum 62ns yayılma gecikmesi ve 95µA maksimum durgun akım değerine sahiptir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
LMV7239M5/NOPB IC COMP PUSH-PULL R-R SOT-23-5
| Ürün Kodu | LMV7239M5/NOPB |
| CMRR, PSRR (Typ) | 67dB CMRR, 85dB PSRR |
| Current - Input Bias (Max) | 0.4µA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | - |
| Current - Quiescent (Max) | 95µA |
| Hysteresis | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Propagation Delay (Max) | 62ns |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset (Max) | 6mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V |
LMV7239M5/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.