Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMV358MMX/NOPB 8-VSSOP Entegre Devre
LMV358MMX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMV358MMX/NOPB 8-VSSOP Entegre Devre Hakkında
LMV358MMX/NOPB, Texas Instruments üretimi genel amaçlı çift (2 kanal) rail-to-rail çıkışlı operasyonel yükselteçtir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır, 1 MHz kazanç bant genişliği ve 1 V/µs slew rate değerine sahiptir. SMD montaj için 8-VSSOP kılıftadır ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
LMV358MMX/NOPB IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
| Ürün Kodu | LMV358MMX/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 15 nA |
| Current - Output / Channel | 160 mA |
| Current - Supply | 210µA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 1V/µs |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 1.7 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
LMV358MMX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.