Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMR62014XMF/NOPB SOT-23-5 Boost Entegre Devre
LMR62014XMF/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMR62014XMF/NOPB SOT-23-5 Boost Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LMR62014XMF/NOPB, ayarlanabilir çıkışlı step-up (boost) DC-DC regülatör entegresidir. 2.7V-14V giriş aralığında çalışır ve 3V-20V aralığında pozitif çıkış sağlayacak şekilde ayarlanabilir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir, 1.6MHz anahtarlama frekansına sahiptir.
LMR62014XMF/NOPB IC REG BOOST ADJ 2A SOT23-5
| Ürün Kodu | LMR62014XMF/NOPB |
| Current - Output | 2A (Switch) |
| Frequency - Switching | 1.6MHz |
| Function | Step-Up |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Boost |
| Voltage - Input (Max) | 14V |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Voltage - Output (Max) | 20V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
LMR62014XMF/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.