Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMP7718MM/NOPB 8-VSSOP Çift Opamp Entegre Devre
LMP7718MM/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMP7718MM/NOPB 8-VSSOP Çift Opamp Entegre Devre Hakkında
LMP7718MM/NOPB, Texas Instruments üretimi genel amaçlı çift (2 kanal) opamp entegresidir ve 8-VSSOP SMD pakettedir. 2 V–5.5 V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail çıkış sunar. 88 MHz kazanç bant genişliği, 10 µV giriş ofseti ve 0.1 pA giriş bias akımı ile -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir.
LMP7718MM/NOPB IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8VSSOP
| Ürün Kodu | LMP7718MM/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 0.1 pA |
| Current - Output / Channel | 60 mA |
| Current - Supply | 1.3mA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 88 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 11.5V/µs |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 10 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2 V |