Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMH6643MMX/NOPB 8-VSSOP Entegre Devre
LMH6643MMX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMH6643MMX/NOPB 8-VSSOP Entegre Devre Hakkında
LMH6643MMX/NOPB, 8-VSSOP kılıfta çift kanallı (2 devre) voltage feedback op-amp entegresidir. 130 MHz -3 dB bant genişliği, 135 V/µs slew rate ve rail-to-rail çıkış sunar. 2.7 V ile 12.8 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığını destekler.
LMH6643MMX/NOPB IC OPAMP VFB 2 CIRCUIT 8VSSOP
| Ürün Kodu | LMH6643MMX/NOPB |
| -3db Bandwidth | 130 MHz |
| Amplifier Type | Voltage Feedback |
| Current - Input Bias | 1.6 µA |
| Current - Output / Channel | 75 mA |
| Current - Supply | 2.7mA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 135V/µs |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12.8 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
LMH6643MMX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.