Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMC6036IMX/NOPB 14-SOIC Entegre Devre
LMC6036IMX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMC6036IMX/NOPB 14-SOIC Entegre Devre Hakkında
LMC6036IMX/NOPB, 14-SOIC kılıfta 4 kanallı CMOS operasyonel yükselteç entegresidir. 2 V–15.5 V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail çıkış ve diferansiyel çıkış tipini destekler. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
LMC6036IMX/NOPB IC CMOS 4 CIRCUIT 14SOIC
| Ürün Kodu | LMC6036IMX/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Input Bias | 0.02 pA |
| Current - Output / Channel | 8 mA |
| Current - Supply | 1.3mA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 1.4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Differential, Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 1.5V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 15.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2 V |
LMC6036IMX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.