Görsel mevcut değil
Texas Instruments LMC6035IMX/NOPB 8-SOIC Entegre Devre
LMC6035IMX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LMC6035IMX/NOPB 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
LMC6035IMX/NOPB, Texas Instruments üretimi 2 kanallı CMOS yükselteç entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 2 V–15.5 V besleme aralığında çalışır, rail-to-rail diferansiyel çıkış sunar. 1.4 MHz kazanç bant genişliği, 1.5 V/µs slew rate ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
LMC6035IMX/NOPB IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | LMC6035IMX/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | CMOS |
| Current - Input Bias | 0.02 pA |
| Current - Output / Channel | 8 mA |
| Current - Supply | 650µA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 1.4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Differential, Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 1.5V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 15.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2 V |
LMC6035IMX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.