Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM6132AIMX/NOPB 8-SOIC Çift Op-Amp Entegre Devre
LM6132AIMX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM6132AIMX/NOPB 8-SOIC Çift Op-Amp Entegre Devre Hakkında
LM6132AIMX/NOPB, Texas Instruments üretimi genel amaçlı çift (2 kanal) operasyonel yükselteçtir ve 8-SOIC SMD pakettedir. Rail-to-rail çıkış yapısına sahiptir; 1.8 V ile 24 V besleme aralığında çalışır. 11 MHz kazanç bant genişliği ve 14 V/µs slew rate değerleriyle -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir.
LM6132AIMX/NOPB IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | LM6132AIMX/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 125 nA |
| Current - Output / Channel | 3.5 mA |
| Current - Supply | 390µA (x2 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 11 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 14V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1.7 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 24 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
LM6132AIMX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.