Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM5109AMA/NOPB 8-SOIC Entegre Devre
LM5109AMA/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM5109AMA/NOPB 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
LM5109AMA/NOPB, half-bridge N-kanal MOSFET sürmek için tasarlanmış 2 kanallı gate driver entegresidir. 8V-14V besleme aralığında çalışır, bootstrap ile 108V’a kadar high-side gerilimini destekler ve 1A source/sink tepe çıkış akımı sunar. SMD montaja uygun 8-SOIC pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
LM5109AMA/NOPB IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
| Ürün Kodu | LM5109AMA/NOPB |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1A, 1A |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 108 V |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 15ns, 15ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 8V ~ 14V |
LM5109AMA/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.