Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM5072MHX-80/NOPB 16-HTSSOP Entegre Devre
LM5072MHX-80/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM5072MHX-80/NOPB 16-HTSSOP Entegre Devre Hakkında
LM5072MHX-80/NOPB, IEEE 802.3af PoE (PD) ve DC/DC kontrolörü olarak kullanılan 1 kanallı bir entegredir. 9V-70V besleme aralığında çalışır, yüzey montaj 16-HTSSOP kılıftadır ve -40°C ile 125°C arasında çalışmaya uygundur.
LM5072MHX-80/NOPB IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16HTSSOP
| Ürün Kodu | LM5072MHX-80/NOPB |
| Auxiliary Sense | Yes |
| Current - Supply | 2mA (Max) |
| Internal Switch(s) | Both |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Power - Max | 12.95 W |
| Standards | 802.3af (PoE) |
| Supplier Device Package | 16-HTSSOP |
| Type | Controller (PD), DC/DC |
| Voltage - Supply | 9V ~ 70V |
LM5072MHX-80/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.