Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM5069MMX-2/NOPB 10-VSSOP Entegre Devre
LM5069MMX-2/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM5069MMX-2/NOPB 10-VSSOP Entegre Devre Hakkında
LM5069MMX-2/NOPB, 9V-80V besleme aralığında çalışan genel amaçlı hot swap kontrolör entegresidir. Akım limiti, arıza zaman aşımı, OVP ve UVLO gibi programlanabilir koruma özellikleri sunar ve auto retry desteği bulunur. SMD montaj için 10-VSSOP kılıftadır, çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
LM5069MMX-2/NOPB IC HOT SWAP CTRLR GP 10VSSOP
| Ürün Kodu | LM5069MMX-2/NOPB |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output (Max) | - |
| Current - Supply | 1.3 mA |
| Features | Auto Retry |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Type | Hot Swap Controller |
| Voltage - Supply | 9V ~ 80V |
LM5069MMX-2/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.