Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM3526M-L/NOPB 8-SOIC Entegre Devre
LM3526M-L/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM3526M-L/NOPB 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
LM3526M-L/NOPB, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta, 1 girişten 2 çıkışa (1:2) P-Channel high-side USB güç anahtarı/sürücü entegresidir. 2.7V–5.5V yük gerilimi aralığında çalışır, kanal başına 500mA çıkış akımı ve tipik 100mΩ Rds(on) değerine sahiptir. Sabit akım sınırlama, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları ile durum bayrağı (status flag) özelliği bulunur.
LM3526M-L/NOPB 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Power Switch/Driver 1:2 P-Channel 500mA 8-SOIC
| Ürün Kodu | LM3526M-L/NOPB |
| Packaging | Tube |
| Features | Status Flag |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type | P-Channel |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Interface | On/Off |
| Switch Type | USB Switch |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | High Side |
| Rds On (Typ) | 100mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Voltage - Load | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
LM3526M-L/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.