Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM340MPX-5.0/NOPB SOT-223-4 Entegre Devre
LM340MPX-5.0/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM340MPX-5.0/NOPB SOT-223-4 Entegre Devre Hakkında
LM340MPX-5.0/NOPB, 35V’a kadar girişten sabit 5V çıkış veren 1.5A lineer voltaj regülatör entegresidir. SOT-223-4 (TO-261-4) SMD kılıfta sunulur ve aşırı akım ile kısa devre koruması içerir. Çalışma sıcaklık aralığı 0°C ile 125°C arasındadır.
LM340MPX-5.0/NOPB IC REG LINEAR 5V 1.5A SOT223-4
| Ürün Kodu | LM340MPX-5.0/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 8 mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Short Circuit |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-4 |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 2V @ 1A |
LM340MPX-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.