Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM317LMX/NOPB 8-SOIC Ayarlanabilir Regülatör Entegre Devre
LM317LMX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM317LMX/NOPB 8-SOIC Ayarlanabilir Regülatör Entegre Devre Hakkında
LM317LMX/NOPB, Texas Instruments üretimi pozitif ayarlanabilir lineer voltaj regülatör entegresidir. 1.2V–37V çıkış aralığı ve 100mA çıkış akımı sunar, maksimum 40V girişe kadar çalışır. 8-SOIC SMD pakettedir ve aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumalarına sahiptir.
LM317LMX/NOPB IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
| Ürün Kodu | LM317LMX/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 100mA |
| Current - Quiescent (Iq) | - |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 80dB ~ 65dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Max) | 37V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
LM317LMX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.