Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM2937IMPX-5.0/NOPB SOT-223-4 Entegre Devre
LM2937IMPX-5.0/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM2937IMPX-5.0/NOPB SOT-223-4 Entegre Devre Hakkında
LM2937IMPX-5.0/NOPB, 5V sabit çıkışlı lineer voltaj regülatör entegresidir. 26V’a kadar giriş gerilimi ile 400mA çıkış akımı sağlar ve SOT-223-4 SMD pakettedir. Aşırı sıcaklık, ters polarite ve kısa devre koruma özellikleri bulunur.
LM2937IMPX-5.0/NOPB IC REG LINEAR 5V 400MA SOT223-4
| Ürün Kodu | LM2937IMPX-5.0/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 400mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 2 mA |
| Current - Supply (Max) | 20 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| PSRR | - |
| Supplier Device Package | SOT-223-4 |
| Voltage - Input (Max) | 26V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1V @ 50mA |
LM2937IMPX-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.