Görsel mevcut değil
Texas Instruments LM2904MX/NOPB 8-SOIC Entegre Devre
LM2904MX/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LM2904MX/NOPB 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
LM2904MX/NOPB, Texas Instruments üretimi genel amaçlı çift (2 devreli) operasyonel yükselteç entegresidir. 8-SOIC SMD pakettedir, 3 V ile 32 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığını destekler. 1 MHz kazanç-bant genişliği ve 45 nA giriş bias akımı değerlerine sahiptir.
LM2904MX/NOPB IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | LM2904MX/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Input Bias | 45 nA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Supply | 1mA |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
LM2904MX/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.