Görsel mevcut değil
Texas Instruments LF444CM/NOPB 14-SOIC Dörtlü JFET Op-Amp Entegre Devre
LF444CM/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments LF444CM/NOPB 14-SOIC Dörtlü JFET Op-Amp Entegre Devre Hakkında
LF444CM/NOPB, Texas Instruments üretimi 4 kanallı JFET girişli operasyonel yükselteç entegresidir ve 14-SOIC SMD pakettedir. 1 MHz kazanç-bant genişliği, 1 V/µs slew rate ve 10 pA giriş bias akımı değerlerine sahiptir. 0°C ile 70°C aralığında çalışır.
LF444CM/NOPB IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
| Ürün Kodu | LF444CM/NOPB |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Input Bias | 10 pA |
| Current - Output / Channel | 14 mA |
| Current - Supply | 600µA (x4 Channels) |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 1V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 3 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 36 V |
LF444CM/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.