Görsel mevcut değil
Texas Instruments INA322EA/250 Enstrümantasyon Amplifikatör Entegre Devre
INA322EA/250
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments INA322EA/250 Enstrümantasyon Amplifikatör Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments INA322EA/250, 8-VSSOP pakette 1 devreli enstrümantasyon amplifikatör entegresidir. 500 kHz -3 dB bant genişliği, rail-to-rail çıkış ve 2.5 V–5.5 V besleme aralığına sahiptir. Çalışma sıcaklığı -55°C ile 125°C arasındadır.
INA322EA/250 IC INST AMP 1 CIRCUIT 8VSSOP
| Ürün Kodu | INA322EA/250 |
| -3db Bandwidth | 500 kHz |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Input Bias | 0.5 pA |
| Current - Output / Channel | 16 mA |
| Current - Supply | 40µA |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.4V/µs |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
INA322EA/250 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.