Görsel mevcut değil
Texas Instruments INA260AIPW (I260AI) Akım/Güç Monitörü Entegre Devre
INA260AIPW
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments INA260AIPW (I260AI) Akım/Güç Monitörü Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments INA260AIPW, akım ve güç izleme için kullanılan bir current monitor entegresidir. 0V–36V giriş aralığında çalışır, ±0.15% doğruluk sunar ve high/low-side ölçüm yöntemini destekler. SMD montaj için 16-TSSOP pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
INA260AIPW IC MONITOR PWR/CURR 16TSSOP
| Ürün Kodu | INA260AIPW |
| Accuracy | ±0.15% |
| Current - Output | 10mA |
| Function | Current Monitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Voltage - Input | 0V ~ 36V |
INA260AIPW Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.