Görsel mevcut değil
Texas Instruments INA226AIDGSR Güç/Akım Monitörü Entegre Devre
INA226AIDGSR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments INA226AIDGSR Güç/Akım Monitörü Entegre Devre Hakkında
INA226AIDGSR, 0V–36V giriş aralığında yüksek/düşük tarafta çift yönlü akım ve güç izleme için kullanılan bir akım monitörü entegresidir. ±0.02% doğruluk sunar ve -40°C ile 125°C arasında çalışır. 10-VSSOP (10-MSOP) SMD pakettedir.
INA226AIDGSR IC MONITOR PWR/CURR BIDIR 10MSOP
| Ürün Kodu | INA226AIDGSR |
| Accuracy | ±0.02% |
| Current - Output | 10mA |
| Function | Current Monitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Voltage - Input | 0V ~ 36V |
INA226AIDGSR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.