Görsel mevcut değil
Texas Instruments INA2132U/2K5 14-SOIC Entegre Devre
INA2132U/2K5
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments INA2132U/2K5 14-SOIC Entegre Devre Hakkında
INA2132U/2K5, Texas Instruments üretimi 1 kanallı instrumentation amplifikatör entegresidir. 300 kHz -3 dB bant genişliği, 75 µV giriş ofseti ve 0.1 V/µs slew rate değerine sahiptir. 2.7 V ile 36 V besleme aralığında çalışır ve 14-SOIC SMD pakettedir.
INA2132U/2K5 IC INST AMP 1 CIRCUIT 14SOIC
| Ürün Kodu | INA2132U/2K5 |
| -3db Bandwidth | 300 kHz |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Input Bias | - |
| Current - Output / Channel | 12 mA |
| Current - Supply | 160µA |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.1V/µs |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 75 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |