Görsel mevcut değil
Texas Instruments INA145UA/2K5 Diferansiyel Op-Amp 8-SOIC Entegre Devre
INA145UA/2K5
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments INA145UA/2K5 Diferansiyel Op-Amp 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
INA145UA/2K5, Texas Instruments üretimi tek kanallı diferansiyel op-amp entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 500 kHz -3 dB bant genişliği, 0.45 V/µs slew rate ve 200 µV giriş ofset gerilimi değerlerine sahiptir. 4.5 V ile 36 V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığını destekler.
INA145UA/2K5 IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | INA145UA/2K5 |
| -3db Bandwidth | 500 kHz |
| Amplifier Type | Differential |
| Current - Input Bias | 50 nA |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Current - Supply | 570µA |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 0.45V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
INA145UA/2K5 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.