Görsel mevcut değil
Texas Instruments INA138NA/3K Akım İzleme Entegre Devre
INA138NA/3K
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments INA138NA/3K Akım İzleme Entegre Devre Hakkında
INA138NA/3K, high-side akım izleme (current monitor) uygulamaları için tasarlanmış entegre devredir. ±0.5% doğruluk sunar, 2.7V-36V giriş gerilimi aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C arasında kullanılabilir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir.
INA138NA/3K IC CURRENT MONITOR 0.5% SOT23-5
| Ürün Kodu | INA138NA/3K |
| Accuracy | ±0.5% |
| Current - Output | - |
| Function | Current Monitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Sensing Method | High-Side |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input | 2.7V ~ 36V |
INA138NA/3K Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.