Görsel mevcut değil
Texas Instruments INA129U/2K5 1.3MHz 8-SOIC Entegre Devre
INA129U/2K5
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments INA129U/2K5 1.3MHz 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments INA129U/2K5, 1 devreli enstrümantasyon yükselteci entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. -3 dB bant genişliği 1.3 MHz, slew rate 4 V/µs ve giriş ofset gerilimi 10 µV değerindedir. Besleme aralığı 4.5 V ile 36 V olup çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
INA129U/2K5 IC INST AMP 1 CIRCUIT 8SOIC
| Ürün Kodu | INA129U/2K5 |
| -3db Bandwidth | 1.3 MHz |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Current - Input Bias | 20 nA |
| Current - Output / Channel | 15 mA |
| Current - Supply | 700µA |
| Gain Bandwidth Product | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 4V/µs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 10 µV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
INA129U/2K5 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.