Görsel mevcut değil
Texas Instruments CD74HC4515M96 1x4:16 Decoder/Demux Entegre Devre
CD74HC4515M96
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
Texas Instruments CD74HC4515M96 1x4:16 Decoder/Demux Entegre Devre Hakkında
CD74HC4515M96, 1 x 4:16 yapıda decoder/demultiplexer entegresidir. 2V-6V tek besleme ile çalışır ve -55°C ile 125°C aralığında kullanılabilir. SMD montaj için 24-SOIC pakettedir.
CD74HC4515M96 IC DECODER/DEMUX 1X4:16 24SOIC
| Ürün Kodu | CD74HC4515M96 |
| Circuit | 1 x 4:16 |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SOIC |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
CD74HC4515M96 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.