Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
TDA1517P/N3 (TDA1517P) PDIP-18 Entegre Devre Hakkında
TDA1517P/N3 (TDA1517P) PDIP-18 Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Voltage - Supply | 6V ~ 18V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 18-HDIP |
| Tip | Class B |
| Çıkış Tipi | 2-Channel (Stereo) |
| Features | Depop Mute Short-Circuit and Thermal Protection Standby |
| Max Output Power x Channels @ Load | 6W x 2 @ 4Ohm |