Görsel mevcut değil
TCA6408APWR Texas Instruments 16-TSSOP I2C 8Bit I/O Expander Entegre Devre
TCA6408APWR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
TCA6408APWR Texas Instruments 16-TSSOP I2C 8Bit I/O Expander Entegre Devre Hakkında
TCA6408APWR, I2C/SMBus arayüzlü 8 bit I/O genişletici entegredir ve 16-TSSOP (SMD) pakettedir. 1.65V–5.5V besleme aralığında çalışır, 400 kHz saat hızını destekler ve kesme çıkışı ile POR özelliği bulunur. Çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TCA6408APWR IC I/O EXPANDER I2C 8B 16TSSOP
| Ürün Kodu | TCA6408APWR |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Current - Output Source/Sink | 10mA, 25mA |
| Features | POR |
| Interface | I²C, SMBus |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
TCA6408APWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.