Görsel mevcut değil
STSPIN220 16-VFQFN (3x3) Step/Dir Step Motor Sürücü Entegre Devre
STSPIN220
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
STSPIN220 16-VFQFN (3x3) Step/Dir Step Motor Sürücü Entegre Devre Hakkında
STSPIN220, düşük voltajlı bipolar step motorlar için tam entegre sürücü entegre devredir. Step/Direction arayüzü ile kontrol edilir, 1.8V-10V yük gerilimi aralığında ve 1.3A çıkış akımına kadar çalışır. SMD montaja uygun 16-VFQFN (3x3) Exposed Pad pakettedir ve >256 mikrostep çözünürlüğü destekler.
STSPIN220 LOW VOLTAGE STEPPER MOTOR DRIVER
| Ürün Kodu | STSPIN220 |
| Applications | Battery Powered |
| Current - Output | 1.3A |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Interface | Step/Direction |
| Motor Type - AC, DC | - |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Step Resolution | >256 Microsteps |
| Supplier Device Package | 16-VFQFPN (3x3) |
| Technology | Power MOSFET |
| Voltage - Load | 1.8V ~ 10V |
| Voltage - Supply | 0V ~ 5V |