Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
STMicroelectronics M41T56M6F 8-SOIC RTC Saat/Takvim Entegre Devre
M41T56M6F
- Üretici
- STMicroelectronics
- Kılıf / Paket
- —
STMicroelectronics M41T56M6F 8-SOIC RTC Saat/Takvim Entegre Devre Hakkında
M41T56M6F, I2C (2 telli) arayüzlü RTC saat/takvim entegresidir ve 8-SOIC SMD pakettedir. 4.5V–5.5V besleme aralığında çalışır, pil beslemesi 2.5V–3.5V aralığını destekler. 56B NVSRAM içerir, artık yıl desteği vardır ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
M41T56M6F IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
| Ürün Kodu | M41T56M6F |
| Current - Timekeeping (Max) | 100µA (Typ) @ 4.5V ~ 5.5V |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Features | Leap Year, NVSRAM |
| Interface | I²C, 2-Wire Serial |
| Memory Size | 56B |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Time Format | HH:MM:SS (24 hr) |
| Type | Clock/Calendar |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Battery | 2.5V ~ 3.5V |