Görsel mevcut değil
SST26VF032B-104V/SM Microchip 32Mbit Quad SPI 8-SOIJ Entegre Devre
SST26VF032B-104V/SM
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
SST26VF032B-104V/SM Microchip 32Mbit Quad SPI 8-SOIJ Entegre Devre Hakkında
Microchip SST26VF032B-104V/SM, 32Mbit (4M x 8) kapasiteli, kalıcı (non-volatile) Flash bellek entegresidir. SPI / Quad I/O arayüzü ile 104 MHz saat frekansına kadar çalışır ve 2.7V–3.6V besleme aralığını destekler. 8-SOIJ SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 105°C arasındadır.
SST26VF032B-104V/SM IC FLASH 32MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
| Ürün Kodu | SST26VF032B-104V/SM |
| Access Time | - |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Memory Format | Flash |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Size | 32Mb (4M x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIJ |
| Technology | Flash |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 1.5ms |
SST26VF032B-104V/SM Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.