Görsel mevcut değil
SP485REN-L/TR 8-SOIC RS422/RS485 Transceiver Entegre Devre
SP485REN-L/TR
- Üretici
- MaxLinear
- Kılıf / Paket
- —
SP485REN-L/TR 8-SOIC RS422/RS485 Transceiver Entegre Devre Hakkında
MaxLinear SP485REN-L/TR, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta RS422/RS485 uyumlu half-duplex transceiver entegresidir. 1 sürücü/1 alıcı yapısına sahiptir ve 5Mbps veri hızını destekler. 4.75V-5.25V besleme aralığında çalışır, çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
SP485REN-L/TR 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 8-SOIC
| Ürün Kodu | SP485REN-L/TR |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Transceiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Data Rate | 5Mbps |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Duplex | Half |