Görsel mevcut değil
SP3232ECT-L/TR MaxLinear 16-SOIC RS232 Transceiver Entegre Devre
SP3232ECT-L/TR
- Üretici
- MaxLinear
- Kılıf / Paket
- —
SP3232ECT-L/TR MaxLinear 16-SOIC RS232 Transceiver Entegre Devre Hakkında
SP3232ECT-L/TR, MaxLinear üretimi RS232 protokolü için 2 sürücü/2 alıcıya sahip full duplex transceiver entegresidir. 3V–5.5V besleme aralığında çalışır ve 235Kbps veri hızını destekler. 16-SOIC (7.50mm genişlik) SMD kılıftadır ve 0°C ile 70°C arasında çalışır.
SP3232ECT-L/TR 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) kılıfta üretilmiştir. 2/2 Transceiver Full RS232 16-SOIC
| Ürün Kodu | SP3232ECT-L/TR |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Transceiver |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Data Rate | 235Kbps |
| Protocol | RS232 |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Duplex | Full |