Görsel mevcut değil
SN74LVC1G139DCUT 8-VSSOP Decoder/Demux Entegre Devre
SN74LVC1G139DCUT
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74LVC1G139DCUT 8-VSSOP Decoder/Demux Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments SN74LVC1G139DCUT, 1 x 2:4 yapısında decoder/demultiplexer entegre devredir. 1.65V–5.5V tek besleme ile çalışır, SMD 8-VSSOP kılıftadır ve -40°C ile 85°C aralığında kullanılabilir.
SN74LVC1G139DCUT IC DECODER/DEMUX 1X2:4 8VSSOP
| Ürün Kodu | SN74LVC1G139DCUT |
| Circuit | 1 x 2:4 |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 5.5V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
SN74LVC1G139DCUT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.