Görsel mevcut değil
SN74AHCT138PWR 1x3:8 Decoder/Demux 16-TSSOP Entegre Devre
SN74AHCT138PWR
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
SN74AHCT138PWR 1x3:8 Decoder/Demux 16-TSSOP Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments SN74AHCT138PWR, 1x3:8 yapıda decoder/demultiplexer entegre devredir. 4.5V–5.5V tek besleme ile çalışır, çıkış akımı 8mA/8mA değerindedir. -40°C ile 85°C aralığında çalışmaya uygundur ve 16-TSSOP SMD kılıftadır.
SN74AHCT138PWR IC DECODER/DEMUX 1X3:8 16TSSOP
| Ürün Kodu | SN74AHCT138PWR |
| Circuit | 1 x 3:8 |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Independent Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Type | Decoder/Demultiplexer |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
SN74AHCT138PWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.