Görsel mevcut değil
Renesas ISL6539CAZ DDR/SDRAM Voltaj Regülatör Kontrol Entegre Devre
ISL6539CAZ
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Renesas ISL6539CAZ DDR/SDRAM Voltaj Regülatör Kontrol Entegre Devre Hakkında
Renesas ISL6539CAZ, DDR DRAM ve SDRAM uygulamaları için 2 çıkışlı voltaj regülatör kontrol entegresidir. 3.3V–18V giriş aralığıyla çalışır ve 0.9V–5.5V aralığında çıkış sağlayabilir. 28-SSOP/QSOP SMD kılıftadır ve çalışma sıcaklığı 0°C–70°C aralığındadır.
ISL6539CAZ 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. - Controller, DDR DRAM, SDRAM Voltage Regulator IC 2 Output 28-SSOP/QSOP
| Ürün Kodu | ISL6539CAZ |
| Applications | Controller, DDR DRAM, SDRAM |
| Voltage - Input | 3.3V ~ 18V |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Output | 0.9V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 28-SSOP/QSOP |
ISL6539CAZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.