Görsel mevcut değil
Renesas ICL3243EIAZ RS232 3/5 Full 28-SSOP Entegre Devre
ICL3243EIAZ
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
Renesas ICL3243EIAZ RS232 3/5 Full 28-SSOP Entegre Devre Hakkında
ICL3243EIAZ, RS232 protokolü için 3 sürücü/5 alıcıya sahip full duplex transceiver entegresidir. 250kbps veri hızını destekler ve 3V-5.5V besleme aralığında çalışır. 28-SSOP SMD kılıfta, -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığına uygundur.
ICL3243EIAZ 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) kılıfta üretilmiştir. 3/5 Transceiver Full RS232 28-SSOP
| Ürün Kodu | ICL3243EIAZ |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS232 |
| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |
| Duplex | Full |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
ICL3243EIAZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.