Görsel mevcut değil
Renesas ICL3221EIAZ RS232 1/1 250kbps 16-SSOP Entegre Devre
ICL3221EIAZ
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
Renesas ICL3221EIAZ RS232 1/1 250kbps 16-SSOP Entegre Devre Hakkında
ICL3221EIAZ, RS232 protokolü için 1 sürücü/1 alıcı (1/1) tam çift yönlü (full duplex) transceiver entegresidir. 3V–5.5V besleme aralığında çalışır, 250kbps veri hızını destekler ve -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir. SMD montaj için 16-SSOP (5.30mm genişlik) kılıftadır.
ICL3221EIAZ 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) kılıfta üretilmiştir. 1/1 Transceiver Full RS232 16-SSOP
| Ürün Kodu | ICL3221EIAZ |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Transceiver |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Data Rate | 250kbps |
| Protocol | RS232 |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Duplex | Full |
ICL3221EIAZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.