Görsel mevcut değil
Renesas HIN232CPZ RS232 2/2 Full 16-PDIP Entegre Devre
HIN232CPZ
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
Renesas HIN232CPZ RS232 2/2 Full 16-PDIP Entegre Devre Hakkında
HIN232CPZ, RS232 protokolü için 2 sürücü/2 alıcı içeren full duplex transceiver entegresidir. 4.5V-5.5V besleme aralığında çalışır ve 120Kbps veri hızını destekler. Through-hole montaj için 16-PDIP (16-DIP 7.62mm) pakettedir.
HIN232CPZ 2/2 Transceiver Full RS232 16-PDIP
| Ürün Kodu | HIN232CPZ |
| Paketleme | Tube |
| Tip | Transceiver |
| Protokol | RS232 |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Duplex | Full |
| Alıcı Histerezisi | 500mV |
| Veri Hızı | 120Kbps |
| Gerilim - Besleme | 4.5V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Tedarikçi Paketleme | 16-PDIP |
HIN232CPZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.