Görsel mevcut değil
Renesas HIN232CBZ-T RS232 2/2 Transceiver 16-SOIC Entegre Devre
HIN232CBZ-T
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
Renesas HIN232CBZ-T RS232 2/2 Transceiver 16-SOIC Entegre Devre Hakkında
Renesas HIN232CBZ-T, RS232 protokolü için 2 sürücü/2 alıcı içeren full duplex transceiver entegresidir. 4.5V–5.5V besleme aralığında çalışır ve 120Kbps veri hızını destekler. SMD montaja uygun 16-SOIC (7.50mm) pakettedir ve çalışma sıcaklığı 0°C–70°C aralığındadır.
HIN232CBZ-T 2/2 Transceiver Full RS232 16-SOIC
| Ürün Kodu | HIN232CBZ-T |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Tip | Transceiver |
| Protokol | RS232 |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Duplex | Full |
| Alıcı Histerezisi | 500mV |
| Veri Hızı | 120Kbps |
| Gerilim - Besleme | 4.5V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 16-SOIC |
HIN232CBZ-T Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.