Görsel mevcut değil
Renesas HIN202CBZ RS232 2/2 Full Transceiver 16-SOIC Entegre Devre
HIN202CBZ
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
Renesas HIN202CBZ RS232 2/2 Full Transceiver 16-SOIC Entegre Devre Hakkında
Renesas Electronics HIN202CBZ, RS232 protokolü için 2 sürücü/2 alıcıya sahip full duplex transceiver entegresidir. 4.5V–5.5V besleme aralığında çalışır, 120Kbps veri hızını destekler ve 0°C ile 70°C arasında kullanılabilir. 16-SOIC (7.50mm genişlik) SMD kılıftadır ve tube ambalajla sunulur.
HIN202CBZ 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) kılıfta üretilmiştir. 2/2 Transceiver Full RS232 16-SOIC
| Ürün Kodu | HIN202CBZ |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Transceiver |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Data Rate | 120Kbps |
| Protocol | RS232 |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Duplex | Full |
HIN202CBZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.