Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
Renesas AT25EU0011A-SSHN-T 1Mbit SPI/QPI 8-SOIC Entegre Devre
AT25EU0011A-SSHN-T
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Renesas AT25EU0011A-SSHN-T 1Mbit SPI/QPI 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
Renesas AT25EU0011A-SSHN-T, 1Mbit kapasiteli non-volatile FLASH - NOR bellek entegresidir. SPI Quad I/O ve QPI arayüzünü destekler, 85 MHz saat frekansında çalışır. 1.65V ~ 3.6V besleme aralığına sahip olup 8-SOIC (3.90mm) SMD kılıftadır.
AT25EU0011A-SSHN-T 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. FLASH - NOR Memory IC 1Mbit SPI - Quad I/O, QPI 85 MHz 8-SOIC
| Ürün Kodu | AT25EU0011A-SSHN-T |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 1Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | - |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Technology | FLASH - NOR |
| Clock Frequency | 85 MHz |
| Memory Format | FLASH |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Write Cycle Time - Word, Page | 8ms |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI |
| Memory Organization | 128K x 8 |
| Programmable | Not Verified |