Görsel mevcut değil
REG711EA-3.3/250 3.3V 50mA 8-VSSOP Entegre Devre
REG711EA-3.3/250
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
REG711EA-3.3/250 3.3V 50mA 8-VSSOP Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments REG711EA-3.3/250, charge pump topolojili sabit 3.3V çıkışlı step-up/step-down regülatör entegresidir. 1.8V-5.5V giriş aralığında çalışır, 50mA çıkış akımı ve 1MHz anahtarlama frekansı sunar. 8-VSSOP SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C aralığında çalışır.
REG711EA-3.3/250 IC REG CHARG PUMP 3.3V 8VSSOP
| Ürün Kodu | REG711EA-3.3/250 |
| Current - Output | 50mA |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |