RAA2231814GSP#HA0 Renesas 16-SOIC (13 Lead) Entegre Devre
266,27 TL
27,86 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
RAA2231814GSP#HA0
Stok Adedi
0
Fiyat
4,94 USD + KDV
Renesas RAA2231814GSP#HA0, flyback topolojili izole offline dönüştürücü entegresidir ve dahili anahtar içerir. 50kHz ~ 100kHz anahtarlama frekansı, 900V breakdown ve 10V ~ 18V besleme aralığı ile çalışır. 16-SOIC (3.90mm genişlik, 13 bacak) SMD kılıftadır ve -40°C ~ 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
RAA2231814GSP#HA0 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 13 Leads kılıfta üretilmiştir. Converter Offline Flyback Topology 50kHz ~ 100kHz 13-SOIC
| Ürün Kodu | RAA2231814GSP#HA0 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 13 Leads |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Duty Cycle | 48% |
| Frequency - Switching | 50kHz ~ 100kHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Voltage - Breakdown | 900V |
| Output Isolation | Isolated |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 18V |
| Supplier Device Package | 13-SOIC |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Voltage - Start Up | 12 V |
| Control Features | Frequency Control, Soft Start |
RAA2231814GSP#HA0 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!