Görsel mevcut değil
R5F10Y47ASP#50 Renesas RL78/G10 16-SSOP Entegre Devre
R5F10Y47ASP#50
- Üretici
- Renesas Electronics
- Kılıf / Paket
- —
R5F10Y47ASP#50 Renesas RL78/G10 16-SSOP Entegre Devre Hakkında
Renesas R5F10Y47ASP#50, RL78/G10 çekirdekli 16-bit mikrodenetleyici entegre devredir. 20MHz hız, 4KB FLASH ve 512x8 RAM içerir; 2V-5.5V besleme aralığında çalışır. 16-SSOP SMD kılıftadır ve CSI, I²C, LINbus, UART/USART haberleşmelerini destekler.
R5F10Y47ASP#50 16-SSOP (0.173", 4.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. RL78 RL78/G10 Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 16-SSOP
| Ürün Kodu | R5F10Y47ASP#50 |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 16-SSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Speed | 20MHz |
| Program Memory Size | 4KB (4K x 8) |
| RAM Size | 512 x 8 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Program Memory Type | FLASH |
| EEPROM Size | - |
| Core Processor | RL78 |
| Data Converters | A/D 7x8/10b |
| Core Size | 16-Bit |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2V ~ 5.5V |
| Connectivity | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Supplier Device Package | 16-SSOP |
| Number of I/O | 10 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
R5F10Y47ASP#50 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.