Görsel mevcut değil
Power Integrations DPA423GN-TL PoE/Telekom Regülatör Entegre Devre
DPA423GN-TL
- Üretici
- Power Integrations
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Power Integrations DPA423GN-TL PoE/Telekom Regülatör Entegre Devre Hakkında
Power Integrations DPA423GN-TL, PoE ve telekom uygulamalarında kullanılan 1 çıkışlı regülatör dönüştürücü entegresidir. 16V-75V giriş aralığı ve 220V çıkış değeri ile çalışır. SMD montaja uygun 8 pin (Gull Wing) pakettedir ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
DPA423GN-TL IC REG CONV POE TELECM 1OUT 8SMD
| Ürün Kodu | DPA423GN-TL |
| Applications | Converter, Power Over Ethernet and Telecom Applications |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SMD |
| Voltage - Input | 16V ~ 75V |
| Voltage - Output | 220V |
DPA423GN-TL Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.