Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC18F4620-I/PT, TQFP-44 8-Bit 40MHz Mikrodenetleyici MCU
PIC18F4620-I/PT
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC18F4620-I/PT, TQFP-44 8-Bit 40MHz Mikrodenetleyici MCU Hakkında
| Kılıf | 44-TQFP |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 44-TQFP (10x10) |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 3.8K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.2V ~ 5.5V |
| Bağlantı | I²C |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 13x10b |
| EEPROM Kapasitesi | 1K x 8 |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset |
| Program Belleği Boyutu | 64KB (32K x 16) |
| Hız | 40MHz |
| UART/USART | 1 |
| WDT | 1 |
| Parça Durumu | Aktif |
| I/O Port Sayısı | 36 |