Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
PIC16F876-04/SP, 14Kb 20MHz 8-Bit DIP-28 Mikrodenetleyici - MCU
PIC16F876-04/SP
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
PIC16F876-04/SP, 14Kb 20MHz 8-Bit DIP-28 Mikrodenetleyici - MCU Hakkında
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 28-SPDIP |
| Core Processor | PIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 368 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4V ~ 5.5V |
| Bağlantı | I²C |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 5x10b |
| EEPROM Kapasitesi | 256 x 8 |
| Osilatör Tipi | External |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset |
| Program Belleği Boyutu | 14KB (8K x 14) |
| Hız | 4MHz |
| UART/USART | 1 |
| WDT | 1 |
| Parça Durumu | Aktif |
| I/O Port Sayısı | 22 |